Home Blog Blog Volná pracovní pozice asistent/ka

Volná pracovní pozice asistent/ka

Do našeho týmu hledáme administrativní posilu, která zajistí hladký chod naší kanceláře. Pokud máte nadšení pro organizaci, jste komunikativní a chcete pracovat v přátelském prostředí, jste na správném místě!

Kdo jsme?

Rodinná firma zabývající se výstavbou a prodejem dřevostaveb, poskytujeme také realitní služby. Snažíme se vždy maximálně splnit přání zákazníka. Do našich staveb postupně zapojujeme nové a zelené technologie.

Jaká bude náplň práce?

  • komplexní zajištění chodu kanceláře
  • příprava dokumentů pro jednání
  • komunikace s úřady a obchodními partnery
  • vedení diáře a organizace schůzek majitelky firmy
  • správa elektronické korespondence
  • evidence dokumentů firmy
  • objednávání materiálu
  • zpracování cenových nabídek
  • spoluodpovědnost za oběh faktur
  • péče o to, aby se u nás všichni cítili dobře

Kde a kdy budete pracovat?

Hlavním pracovním místem je kancelář ve Svitavách, a to přímo na náměstí. Výjimečně je potřeba zajet do Jevíčka, kde stojí naše vzorová dřevostavba, nebo na některou z našich staveb. Pracovní doba bude každý všední den od 8 do 16.30 hodin. Práce večer nebo o víkendu bude probíhat výjimečně a po předchozí domluvě.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

Je to schopný člověk, který se nebojí komunikovat, zavolá a vyřídí, co je potřeba. Má smysl pro organizaci, všechno roztřídí a správně založí. V jeho přítomnosti je lidem příjemně. Vítá návštěvy, a tak je potřeba, aby většinu času bral život s úsměvem. Je to člověk, který vítá změny, nezalekne se nového softwaru a miluje dřevostavby a zdravé bydlení stejně jako my.

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • schopnost práce na počítači (zejm. balíček MS Office)
  • výbornou znalost českého jazyka
  • schopnost řešit věci a nebát se kamkoliv zavolat
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost

Co se může hodit, ale není to podmínkou?

  • anglický nebo německý jazyk
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s ČÚZK

Co nabízíme?

  • zajímavou pozici s možností růstu
  • mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro osobní účely
  • možnost využití firemního automobilu i pro osobní účely
  • fixní mzdu v rozsahu 28 000 – 32 000 Kč a mimořádné odměny
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
  • podporu vzdělávání
  • kávu, čaj a sušenky zdarma

V případě zájmu o uvedenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis na natalie@development-minarova.cz. Budeme se na Vás těšit na osobním pohovoru ve Svitavách.

Neváhejte nám napsat
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit